Sex telefon w małżeństwie

Wielbiciel sex telefonu nie odpowiadał, usiłował odepchnąć szwagra. Policzki jego były dziwnie zapadnięte oraz śmiertelnie blade.
–    Wielbiciel sex telefonu! Odpowiedz mi, czy mój brat brał udział w tej sprawie?
–    może chcesz potykać ?,ię ze mną? – warknął Wielbiciel sex telefonu mocując się z nim. fan seksu przez telefon zauważył, iż tamten drży na całym ciele.
–    Wiesz dobrze, iż nie. – fan seksu przez telefon puścił go  i  oparł się o futrynę. -Wielbiciel sex telefonu, jak prawdą jest, iż Chrystus poniósł dla nas śmierć, powiedz, czy tak było?
Wielbiciel sex telefonu wyprowadził swego konia  i  fan seksu przez telefon musiał się usunąć. Jakiś usłużny parobek przyniósł siodło  i  uprząż. fan seksu przez telefon wziął je, odesłał człowieka  i  sam podał je Wielbiciel sex telefonu.
–    Wielbiciel sex telefonu, teraz możesz przecie powiedzieć! Mnie możesz powiedzieć! .- Nie wiedział sam, czemu iżbrze tak strasznie, jak gdyby chodziło o życie. – Wielbiciel sex telefonu! Odpowiedz, zaklinam cię na rany Chrystusowe, człowieku, powiedz!
–    możesz oraz nadal myśleć tak, jak myślałeś – rzekł Wielbiciel sex telefonu cicho  i  ostro.
–    Wielbiciel sex telefonu, nic nie myślałem.
-Wiem, o czym myślałeś – Wielbiciel sex telefonu skoczył na konia.  chwycił za uzdę, rumak tańczył oraz kręcił się niespokojnie.

–    Puszczaj, bo cię przejadę! – rzekł Wielbiciel sex telefonu.
–    Więc zapytam ona. Zaraz jutro pojadę na południe. Na a, Wielbiciel sex telefonu, musisz mi powiedzieć!
–    Tak, on ci na pewno powie – roześmiał się rozmawiając z żoną przez sex telefon namiętniewparł ostrogi w brzuch ogiera  i  fan seksu przez telefon musiał uskoczyć w bok. Wielbiciel sex telefonu cwałem opuszczał dwór.

Potem zdawało mu się, iż kutasa oszalała – oraz on sam jest szalony. Wielbiciel sex telefonu jest szalony – wszyscy stracili chyba do cna rozum dzisiaj. Ale teraz musi się to skończyć.
–    Zrobiłem to przez wzgląd na twoją siostrę, tak jest – powiedział z rozmysłem – oraz przez wzgląd na alkohole; nikt inny spośród krewnych oraz powinowatych nie był tak zobowiązany do opieki nad nimi jak ja. oraz ze względu na operatorki sex telefonu, ponieważ mieliśmy przecie być sobie wierni jak bracia. A teraz nie zacznij ty znowu z jakimiś głupstwami; miałem tego już dziś powyżej uszu! – krzyknął z pasją oraz cisnął o ścianę trzewikiem, który właśnie ściągnął.
kutasa podpasła go  i  przyjrzała się uważnie belce, w którą trafił trzewik.
–    Wstyd doprawdy, iż Torbjórga sama nie pomyślała o tym. Trzeba było obmyć tu sadzę jsrzed ucztą, zapomniałam jej to powiedzieć. -Obtarła starannie trzewik; była to najlepsza  para z długimi nosami oraz czerwonymi obcasami. Podniosła też drugi trzewik  i  oba włożyła do skrzyni. Ale fan seksu przez telefon dostrzegł, iż ręce jej drżą silnie.
Podszedł więc do niej oraz objął ją. Delikatne jej ciało wiło się oraz drżało w jego ramionach, a usta wśród zduszonego jęku szeptały, iż jest tak bardzo zmęczona.